صفحه خرید اینترنتی 2 شاپ می 1 ثبت آگهی رایگان ماشین در بوق 3 خرید از فروشگاه پرزگیر دوکاره arso لوازم آشپزخانه دکوراسیون پرزگیر لباس mic آشپزخانه قیمت امروز ماشین بوق
حذف در پنل کاربری [X]
google-site-verification=a4dpNorHMzRPO4nLstd9nCU-g-zeo6SWEUnjBPE3ymc قوانین و مقررات فروشگاه

شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی فرزانگان صنعت ایرانیان :

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی فرزانگان صنعت ایرانیان به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی فرزانگان صنعت ایرانیان و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی فرزانگان صنعت ایرانیان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر(مشتری) است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی فرزانگان صنعت ایرانیان تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی فرزانگان صنعت ایرانیان اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:
هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی فرزانگان صنعت ایرانیان استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی فرزانگان صنعت ایرانیان ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی فرزانگان صنعت ایرانیان به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و در صورت بروز مشکل به صورت تلفنی) به درخواست شما پاسخ دهد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:
فروشگاه اینترنتی فرزانگان صنعت ایرانیان به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
فروشگاه اینترنتی فرزانگان صنعت ایرانیان متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی فرزانگان صنعت ایرانیان ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:
روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
فروشگاه اینترنتی فرزانگان صنعت ایرانیان به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۸ بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی فرزانگان صنعت ایرانیان به وسیله ارسال کد سفارش و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. فروشگاه اینترنتی فرزانگان صنعت ایرانیان همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی فرزانگان صنعت ایرانیان به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی فرزانگان صنعت ایرانیان محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.
با توجه به اینکه تولید محصول در کارگاه ها بر اساس سفارش مشتری می‌باشد، بنابر این سفارش ثبت شده کالا توسط کاربر ابتدا پردازش شده، در صورت میسر بودن امکان تولید به اطلاع مشتری رسیده و پس از پرداخت وجه کالا توسط مشتری، در نوبت تولید قرار گرفته و حداکثر ظرف 21 روز کاری از طریق پست در اختیار مشتری قرار می‌گیرد.

با توجه به عدم ثبات قیمت ها، لازم است مشتری پس از انتخاب محصول، از قیمت به روز کالای مورد نظر اطمینان حاصل نموده و سپس اقدام به خرید کند.

با توجه به استاندارد بودن سایزبندی کفش های موجود در سایت، مسئولیت هرگونه اشتباه در درخواست کفش مناسب پای کاربر بر عهده مشتری می باشد.

کاربر می تواند در ساعات کاری اعلام شده، با تماس با شماره 09912502750 از قیمت، موجودی کالا، زمان دریافت سفارش و یا هرگونه سوال دیگری در زمینه محصولات موجود در سایت اطلاع حاصل یابد.

هزینه های مالیاتی و پستی :
کاربر می بایست توجه داشته باشد که در هنگام خرید مبلغ کالا با احتساب هزینه پستی(به صورت پست عادی) و مالیت بر ارزش افزوده (کالاهای مشمول قانون مالیاتی) می باشد.